Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.12.2020 21:15
Mike Tyson x Desert Strike
753V

Mike Tyson został bohaterem Desert Strike. Zobaczcie zwiastun filmu akcji

Mike Tyson wrócił na ring rozpoczynając prawdopodobnie nowy trend, a w międzyczasie został gwiazdą filmu „ Desert Strike”. Bokser pewnie nie zgarnie Oscara za swoje umiejętności na planie, ale fani pięściarza mogą zainteresować się produkcją.

Mike Tyson to 54-letni bokser, który kilka tygodni temu wrócił na ring. Jego ostatnia walka wywołała spore poruszenie i według opinii wielu ma zapoczątkować nowy trend – teraz podobne starcia mają być standardem.

Dwukrotny mistrz świata wszechwag zawodowców (w latach 1986–1990 i w 1996) postanowił sprawdzić swoje zdolności aktorskie i został bohaterem „Desert Strike”. Film akcji wyląduje w kinach w 2021 roku, ale aktualnie trudno znaleźć wiele konkretów dotyczących tej produkcji. Jak możecie zobaczyć na opublikowanym materiale, Mike Tyson ma uratować ludzi i w rezultacie zmierzy się z grupą uzbrojonych przestępców, którą przewodzi Gregor Clegane, czyli „Góra” z „Gry o tron”.

Nie będzie to najmocniejsze kino akcji przyszłego roku, ale jestem przekonany, że sama postać Mike'a Tysona pomoże produkcji osiągnąć przynajmniej odpowiedni sukces.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Desert Strike Mike Tyson trailer zwiastun