Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.12.2020 20:56
Call of Duty: Black Ops - Cold War
8220V

Call of Duty: Black Ops Cold War za 40 zł na PS4 i PS5 [Aktualizacja #1]

Właśnie wystartowała oferta bezpłatnego tygodnia w Call of Duty: Black Ops Cold War, ale gracze dostrzegli ciekawą sytuację. Zainteresowani mogą za zaledwie 40 zł odebrać „Zestaw Międzygeneracyjny”, który pozwala grać w pełną wersję produkcji.

Na wstępie zaznaczę: może to być wyłącznie błąd, ale trudno powiedzieć, jak w tej sytuacji zachowa się Activision... Gracze odkryli, że pobierając darmowy dostęp do trybu sieciowego z Call of Duty: Black Ops Cold War, możemy następnie za 40 zł odblokować pełną wersję gry. Jest to aktualizacja do produkcji, która daje graczom dostęp do pełnej wersji.

Jak otrzymać Call of Duty: Black Ops Cold War – Zestaw Międzygeneracyjny na PS4 & PS5?

  • Pobierajcie darmowy trial Call of Duty: Black Ops Cold War, który na PS4 znajdziecie przykładowo na bannerze w PlayStation Store lub na PS5 znajdziecie go przez sklep w Call of Duty: Warzone.
  • Po pobraniu gry możecie wykupić aktualizację, która jest dostępna za 40 zł.

Tak jak wspomniałem we wstępie – bardzo możliwe, że jest to błąd, który zostanie za chwilę usunięty, jednak wielu graczy skorzystało już z oferty i podobno wszystko działa. Zainteresowani otrzymali dostęp do między innymi kampanii.

Call of Duty Black Ops Cold War 40 zł

[Aktualizacja #1]

Oferta nie jest już dostępna

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/blad-cenowy-call-of-duty-black-ops-cold-war-na-ps4-ps5-za-40-zlotych/

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops - Cold War Treyarch / Raven Software