Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.12.2020 18:13
PlayStation 5 Sony
6861V

PS5 wróci do sprzedaży w tym tygodniu! Konsole trafią do graczy w 2021 roku

Kolejna tura PlayStation 5 trafi do polskich sklepów dopiero w przyszłym roku, ale jeszcze w tym tygodniu rozpocznie się przedsprzedaż. Gracze otrzymają możliwość kupienia konsoli Sony, która trafi do nich na początku 2021 roku.

Wczoraj wspominałem na portalu o nowej dostawie PS5 i dzisiaj możemy potwierdzić szczegóły – konsole Sony trafią do Polski od 13 stycznia 2021 roku. Nie możemy jednak liczyć na kupienie urządzenia w sklepach, więc już jutro rozpocznie się walka o wolne egzemplarze.

Media Expert jako pierwszy potwierdził, że jutro rozpocznie przedsprzedaż na PlayStation 5, które trafią do graczy 13 stycznia (wersja bez napędu) oraz 21 stycznia (edycje z napędem). Nie znamy jeszcze dokładnej godziny, ale warto jutro wpadać na PPE, bo na pewno poinformujemy Was o starcie zamówień.

Sytuacja jest kłopotliwa dla graczy, którzy czekają na PlayStation 5, ponieważ jedno jest pewne – nie będzie łatwo kupić PS5 i zagracie najwcześniej 13 lub 21 stycznia. Fani standardowej dystrybucji muszą czekać ponad miesiąc na sprzęt.

Będziecie jutro próbować kupić PlayStation 5?

Źródło: https://kolekcjonerki.com/zimowa-przedsprzedaz-playstation-5-w-media-expert/

Tagi: playstation 5 ps5 Sony