Assassin's Creed Valhalla, Watch Dogs Legion i Immortals Fenyx Rising w promocji. Gry w znakomitych cenach

Gry
4207V
Assassin's Creed Valhalla, Watch Dogs Legion i Immortals Fenyx Rising w promocji. Gry w znakomitych cenach
Iza Łęcka | 17.12.2020, 09:14

Wielkie produkcje Ubisoftu znalazły się w nowej ofercie. Gracze mogą nabyć Assassin's Creed Valhalla i Watch Dogs Legion w znacznie lepszych cenach. Obie pozycje są dostępne za mniej niż 200 zł. 

Francuski wydawca i producent gier na przestrzeni kilku tygodni zaliczył trzy wielkie debiuty, tymczasem już dwa pierwsze tytuły zostały przecenione. Nasi dziennikarze zachwalali Watch Dogs Legion (recenzja) oraz Assassin's Creed Valhalla (recenzja), więc jeśli wciąż nie wybraliście się na uratowanie Londynu lub podbój Anglii w szatach wikinga, to możecie zainteresować się poniższym zestawieniem.

Assassin's Creed Valhalla i Watch Dogs Legion trafiły do nowej promocji, dzięki której kupicie obie gry w znacznie korzystniejszych cenach. W obu przypadkach entuzjaści produkcji z otwartym światem mogą oczekiwać rozbudowanych przygód, których ukończenie zajmie sporo czasu – na historię Eivor trzeba poświęcić przynajmniej 50 godzin (122 godziny na wymaksowanie gry), natomiast na wkroczenie w świat hakerów poświęcimy 17 godzin (51 godzin przy wykonaniu wszystkich aktywności).

Jak widać, propozycje Ubisoftu kolejny raz szybko tanieją, choć jest to standardowa praktyka wydawcy – szczególnie w okresie świątecznym promocja może spotkać się z pozytywnych odbiorem ze strony klientów.

Gry w promocji w Media Markt: 

Gry w promocji w RTV Euro AGD:

[Aktualizacja #1]

W promocji znajdziemy także Immortals Fenyx Rising (Godryk_PL, dziękuję za informację!):

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/assassins-creed-valhalla-od-179-zl-na-playstation-4-playstation-5-xbox-one-oraz-xbox-series-x-w-polskich-sklepach/

Komentarze (95)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper