Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.12.2020 19:02
HBO Max
2347V

HBO Max od dzisiaj na PS5. Platforma trafiła na pierwszy rynek

HBO Max jeszcze w tym roku zaproponuje widzom pierwszą, wielką produkcję z katalogu Warner Bros., która wraz z premierą kinową trafi do usługi. Sony właśnie potwierdziło, że oczekiwana aplikacja do propozycji HBO właśnie wylądowała na PlayStation 5.

Dzisiaj poznaliśmy pierwsze oceny „Wonder Woman 1984” i to właśnie ten film pod koniec grudnia zadebiutuje w wybranych kinach i na serwerach HBO Max. W przyszłym roku wszystkie największe hity Warner Bros. będą dostępne na dużym ekranie oraz na serwerach HBO.

Sony właśnie potwierdziło, że na PS5 pojawiła się aplikacja HBO Max, która prawdopodobnie będzie aktualnie dostępna tylko na amerykańskich kontach – mimo wszystko może to być ciekawa opcja dla widzów zainteresowanych platformą. Jak wiadomo Disney+ też nie jest dostępny oficjalnie w Polsce, ale widzowie oglądają seriale oferowane przez korporację.

Nie możemy potwierdzić, czy będziemy mogli w tym wypadku skorzystać z podobnej propozycji (płacimy za usługę w innym kraju i możemy korzystać z oferty), ale na pewno warto przyglądać się sprawie.

W drugiej połowie przyszłego roku HBO Max będzie dostępne legalnie w Polsce, więc w tym momencie na pewno zainteresowani skorzystają z aplikacji.

Źródło: Twitter: PlayStation

Tagi: HBO hbo max PlayStation playstation 5 PS5