Tom Cruise nie przebiera w słowach. Ekipa Mission: Impossible 7 zrugana za nieprzestrzeganie zasad sanitarnych

Filmy i seriale
2830V
Tom Cruise nie przebiera w słowach. Ekipa Mission: Impossible 7 zrugana za nieprzestrzeganie zasad sanitarnych
Iza Łęcka | 16.12.2020, 12:39

Branża filmowa jest częścią świata rozrywki, którą najmocniej dotknął problem epidemii na świecie. Stosując się do wszelkich restrykcji zdrowotnych, poszczególne zespoły starają się nagrywać kolejne produkcje. Podczas prac na planie Mission: Impossible 7 doszło jednak do ostrego incydentu z Tomem Cruisem w roli głównej.

Po ogromnym sukcesie Mission: Impossible – Fallout z 2018 roku, popularny, amerykański aktor coraz mocniej dążył do stworzenia kolejnych dwóch obrazów pod sztandarem kultowej marki. Pandemia skutecznie zablokowała część prac, bowiem już na początku tego roku zespół musiał zaprzestać kręcenia nowych ujęć. Po pierwszym lockdownie, kiedy to niemal cała branża filmowa stanęła i zaprzestała tworzenia kolejnych filmów czy serial, wprowadzono nowe obostrzenia, dzięki którym artyści ponownie mogli zająć się swoimi obowiązkami. Niejednokrotnie jednak docierają do nas doniesienia o zachorowaniach na planach, przez co prace nad różnymi produkcjami są wstrzymywane – dobrym przykładem jest chociażby netflixowy „Wiedźmin”.

Jak się jednak okazuje, nie wszyscy twórcy filmowi pamiętają o stosowaniu zasad sanitarnych. Obecnie w Sieci opublikowane zostało nagranie audio z awantury, do jakiego doszło na planie „Mission: Impossible 7”. Tom Cruise, nie przebierając w ostrych słowach, gani całą ekipę za brak utrzymywania dystansu społecznego. Amerykanin gniewnie podkreśla, że wszyscy filmowcy muszą się pilnować i działać zgodnie z zasadami – to na ich barkach spoczywa teraz szansa dla przemysłu filmowego. W innym przypadku, życie setek ludzi jest zagrożone – nie tylko ze względu na ryzyko choroby, ale przede wszystkim utratę środków materialnych. Aktor zaznaczył, że osoby niestosujące się do reguł zostaną zwolnione:

„Nie chcę więcej widzieć czegoś takiego. Jeśli nie będziecie tego robić [stosować się do obostrzeń - przyp. red.] zostaniecie zwolnieni, a jeśli zobaczę, że znowu robicie coś takiego, to wy********cie stąd."

Przypomnijmy, że zgodnie z założeniami dwie następne części popularnej sensacyjnej serii „Mission: Impossible” mają być nagrywane jednocześnie, bowiem zadebiutują w kinach kolejno pod koniec 2021 i 2022 roku. Włodarze Paramount Pictures, po opóźnieniu o kilka miesięcy wstępnych dat, na razie nie zapowiadają ewentualnych modyfikacji. Nie ulega więc wątpliwości, że planowe zakończenie nagrywania ujęć jest niezwykle istotne dla wytwórni oraz sukcesu całej marki.

Źródło: Twitter: CultureCrave Zdjęcie: https://twitter.com/CultureCrave/status/1338999732643905537

Komentarze (102)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper