Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.12.2020 21:15
Among Us - Nintendo Switch
1345V

Among Us w standardowej cenie na Switcha. Gra otrzymała cross-play – zobaczcie gameplay

Jedna z największych niespodzianek 2020 roku jest już dostępna na Nintendo Switchu. W Among Us zagracie już na platformie Nintendo i najnowszy gameplay pokazuje dobre dostosowanie gry do warunków hybrydowej konsoli.

Among Us to duże zaskoczenie. Gra zadebiutowała w 2018 roku, ale dopiero kilka miesięcy temu została doceniona przez graczy – wszystko za sprawą jednego ze streamerów, który ogrywał produkcję podczas audycji. Następnie tytułem zainteresowali się jego widzowie, oni zachęcili swoich znajomych i w rezultacie pozycja InnerSloth został doceniony na tegorocznym The Game Awards.

Na dzisiejszym Indie World Showcase zobaczyliśmy szereg mniejszych gier, ale pokazanie Among Us było dużym zaskoczeniem. W dodatku produkcja jest już dostępna na platformie Nintendo, więc zainteresowani mogą wskakiwać na serwery w poszukiwaniu impostora.

Among Us w wersji na Nintendo Switcha jest dostępny za 17,20 zł – jest to dobra cena biorąc pod uwagę fakt, że produkcja jest dostępna w podobnej cenie na PC. Warto na pewno zaznaczyć, że InnerSloth zadbało o przygotowanie cross-platformowej rozgrywki, więc gracze na sprzęcie Big N nie muszą się martwić o brak chętnych do gry.

Źródło: Twitter: AmongUsGame
YouTube.com

Tagi: Among Us InnerSloth