Ubisoft rozdaje darmowe gry i dodatki. Świąteczna promocja rozpoczyna się od DLC do Assassin's Creed Valhalla

Gry
2359V
Ubisoft rozdaje darmowe gry i dodatki. Świąteczna promocja rozpoczyna się od DLC do Assassin's Creed Valhalla
Iza Łęcka | 15.12.2020, 11:52

Francuski producent i wydawca gier pragnie świętować wspólnie ze społecznością zakończenie roku, więc w najbliższych dniach planuje udostępniać poszczególne produkcje oraz dodatki. Na dobry początek fani mogą odebrać DLC do Assassin's Creed Valhalla, ale jeszcze dzisiaj opublikowany zostanie drugi prezent. 

Ubisoft ma w swoim katalogu szereg ciekawych pozycji, a ostatnie miesiące były pod tym względem szczególnie bogate, bowiem deweloperzy udostępnili na rynku trzy duże tytuły osadzone w popularnych światach. Wraz ze zbliżającymi się świętami oraz końcem roku, gigant branży planuje podarować kilka prezentów. Wśród darmowej zawartości znajdą się dodatki oraz pełne wersje poszczególnych tytułów.

Jeżeli jesteście zainteresowani bonusami, wystarczy zarejestrować się na specjalnie przygotowanej podstronie. Należy dodać, że wyróżnione DLC pobierzemy na wszystkie platformy (konsole + PC), natomiast darmowe wersje gier otrzymamy wyłącznie na komputery osobiste.

Akcja trwa od 14 do 18 grudnia, a codziennie sympatycy wirtualnej rozgrywki mogą zgarnąć nowy prezent. Nadal możecie otrzymać Żeglarza dla osady i legendarny strój Bayeka dla Eivora w Assassin's Creed Valhalla. Jeśli nie posiadacie nowej przygody skrytobójcy, już teraz możecie odebrać prezent, który w momencie nabycia kopii, znajdzie się w grze.

Pamiętajcie, że już dzisiaj Ubisoft udostępni kolejną aktualizację do tegorocznej historii skrytobójcy. Sprawdźcie również ostatni intrygujący tekst Rogera o markach, którymi powinni zainteresować się Francuzi.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Assassin's Creed Valhalla.

Źródło: https://www.pcgamer.com/ubisoft-is-giving-away-free-games-and-in-game-stuff-every-day-this-week/

Komentarze (31)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper