Resident Evil Village z przeciekami fabuły. Hakerzy ujawnili początek i zakończenie historii

Gry
997V
Resident Evil Village z przeciekami fabuły. Hakerzy ujawnili początek i zakończenie historii
Iza Łęcka | 14.12.2020, 14:51

Capcom mierzy się z następnym nieprzyjemnym wyzwaniem. Japończycy nie zapłacili hakerom za wykradzione dane, więc musieli liczyć się z zapowiedzianymi konsekwencjami: w Sieci pojawiły się szczegóły zbliżającego się wielkimi krokami Resident Evil Village. Fani serii muszą unikać znaczących spoilerów. 

Na początku 2021 roku planowany jest debiut Resident Evil Village, który prawdopodobniej okaże się jeszcze bardziej stresującym czasem, niż zakładano. Przypomnijmy, że studio nie chciało zapłacić hakerom ogromnego okupu za wykradzione dane, w związku z czym do opinii publicznej regularnie udostępniane są wiadomości o wielu grach przygotowywanych przez zespół.

Do całej serii problemów Capcomu dołącza kolejny – w Sieci zawitały niezwykle szczegółowe informacje dotyczące fabuły Resident Evil Village. Część graczy poznało już wstęp, zakończenie i pokusiło się o dzielenie materiałami prezentującymi potwory, które staną nam na drodze. Nie ulega wątpliwości, że wszelkie konkrety mogą znacząco wpłynąć na przyjemność ogrywania obiecująco zapowiadającego się horroru.

Trzeba podkreślić, że Resident Evil Village wciąż nie posiada oficjalnej daty premiery, jednak czy tak duży wyciek danych skłoniłby deweloperów do ewentualnego opóźnienia? Tego nie wiemy. Jeśli natomiast należycie do grona fanów klimatycznej  lepiej w najbliższych tygodniach unikajcie miejsc, gdzie moglibyście natrafić na jakiekolwiek przecieki. Informacje są bardzo szczegółowe.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Resident Evil Village.

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/resident-evil-8-village-entire-plot-ending-leaked-online/

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper