Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.12.2020 01:08
Sephiroth  Smash
432V

Sephiroth nowym zawodnikiem w Super Smash Bros. Ultimate

Nintendo pojawiło się na The Game Awards z prezentacją kolejnego wojownika do Super Smash Bros. Ultimate. Bijatyka wciąż rośnie, więc fani serii mogą zacierać rączki i szykować się na kolejne dynamiczne pojedynki. Sephiroth wkracza do gry.

Super Smash Bros. Ultimate trafiło na rynek w grudniu 2018 roku i od tego czasu deweloperzy systematycznie rozbudowują grę. W ostatnim czasie na liście bohaterów zapisały się postacie z Minecrafta, ale od początku wiedzieliśmy, że to nie koniec i wkrótce zestawienie zostanie rozbudowane o kolejnych fighterów.

Sephiroth wkracza do produkcji Nintendo i będzie to bez wątpienia ciekawa postać biorąc pod uwagę, że w grze znajduje się już między innymi Cloud. Szykują się świetne walki, które na pewno zainteresują fanów serii Final Fantasy. Mam przy tym wrażenie, że jest to duże zaskoczenie, ponieważ w ostatnich dniach pojawiło się wiele plotek dotyczących kolejnego bohatera, który dołączy do Smasha, ale raczej mało kto obstawiał następną postać z Final Fantasy.

Tagi: Bandai Namco Nintendo Super Smash Bros. Ultimate