Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.12.2020 23:55
The Game Awards 2020
2176V

The Game Awards 2020 – oglądajcie z nami rozdanie nagród

W nocy rozpocznie się kolejna gala rozdania „growych Oscarów”. Geoff Keighley od kilku tygodni zapowiada wydarzenie, podczas którego zobaczymy kilkanaście zapowiedzi oraz poznamy najlepsze gry 2020 roku. Zamierzacie oglądać show? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

The Game Awards 2020 rozpocznie się o godzinie 00:15 (z czwartku na piątek), ale na początku będziemy świadkami pre-showu. Następnie (01:00) rozpocznie się wielka gala, podczas której poznamy najlepsze gry 2020 roku oraz zobaczymy wiele ciekawych zapowiedzi.

Organizator obiecał 12-15 „World Premiere”, wśród których mają znajdować się wielkie tytuły AAA, ale również mniejsze pozycje od niezależnych zespołów. Na pokazie zobaczymy także szereg sław oraz gwiazd, które zapewne będą przedstawiać kolejnych zwycięzców – jak wiadomo w tym roku TGA odbywa się w innej formule, deweloperzy nie będą osobiście odbierać statuetek. Geoff Keighley będzie dzwonił do pracowników studiów, by osobiście gratulować im zwycięstwa.

Zamierzacie oglądać The Game Awards 2020? Zapraszamy do wspólnej zabawy. Jak zawsze przedstawimy na portalu wszystkie informacje, więc nawet jeśli nie możecie zarwać nocki, to z samego rana znajdziecie u nas podsumowanie ze wszystkimi zapowiedziami.

Tagi: Geoff Keighley ​​​​​​​The Game Awards ​​​​​​​The Game Awards 2020