Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.12.2020 15:57
Niebo o północy
697V

Niebo o północy na finałowym zwiastunie. George Clooney zaprasza na nową przygodę

George Clooney przygotował film dla platformy Netflix, a jednocześnie jest głównym bohaterem historii. Dzisiaj możemy spojrzeć na pełny zwiastun „Niebo o północy”, który w bardzo dobry sposób przedstawia opowieść.

„Niebo o północy” zaprezentuje wizję postapokaliptycznej przyszłości, w której naukowiec Augustine (George Clooney) samotnie pracujący na Arktyce stara się powstrzymać Sully (Felicity Jones) i resztę lecących z nią astronautów przed powrotem do domu – na naszej planecie doszło do tajemniczej katastrofy.

Najnowszy zwiastun pokazuje skalę projektu i szczerze mówiąc – jestem zaskoczony. Nawet na zwiastunie możemy dostrzec kilka ładnych scen, więc pewnie sprawdzę film podczas świątecznej przerwy. Co ciekawe, głównym bohaterem historii jest George Clooney, który jednocześnie zajął się reżyserią. Za scenariusz na podstawie powieści autorstwa Lily Brooks-Dalton odpowiada Mark L. Smith.

Premiera „Niebo o północy” odbędzie się 23 grudnia. Na naszej stronie znajdziecie inne propozycje platformy przygotowane na ostatnie tygodnie 2020 roku. Warto również dodać, że na samym początku roku zadebiutuje nowy sezon „Cobra Kai”.

Źródło: Informacja prasowa: Netflix

Tagi: Netflix Niebo o północy trailer zwiastun