Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.12.2020 20:03
Spider-Man 3 Alfred Molina
1645V

Spider-Man 3 z Doktorem Octopusem. Alfred Molina powraca do roli

Wszystko zmierza w jednym kierunku i „Spider-Man 3” powinien nam zaprezentować superbohaterów oraz złoczyńców z różnych wymiarów. W filmie wystąpi Alfred Molina, który w 2004 roku wcielił się w Doktora Octopusa.

Powracają plotki dotyczące wielkiego wydarzenia zapoczątkowanego w „Spider-Man 3”. Andrew Garfield i Tobey Maguire mają wystąpić w produkcji, a pewnym potwierdzeniem tych słów są najnowsze informacje przedstawione przez The Hollywood Reporter.

Dziennikarze otrzymali wiadomość od swoich źródeł: w „Spider-Manie 3” pojawi się Doktor Octopus, w którego wcieli się Alfred Molina! Aktor założył strój Otto w 2004 roku, gdy miał okazję pracować na planie „Spider-Mana 2” od Sama Raimiego.

To kolejny szczegół, który pozwala sądzić, że „Spider-Man 3” będzie filmowym odpowiednikiem „Spider-Mana Uniwersum” i zaprezentuje nam superbohaterów oraz złoczyńców z różnych wymiarów.

Na więcej szczegółów musimy zaczekać, ale jak wiadomo Tom Holland znajduje się już na planie, aktorzy nagrywają kolejne sceny i film ma trafić do kin 18 grudnia 2021 roku. Przygoda może mieć ogromne znaczenie dla całego Marvel Cinematic Universe.

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/spider-man-3-alfred-molina-returning-as-doctor-octopus

Tagi: Alfred Molina spider-man spider-man 3