Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.12.2020 17:35
PS5 konsola Sony
7038V

PS5 wraca do sprzedaży w Polsce. Gracze mogą szykować się na zakupy

PlayStation 5 już jutro będzie ponownie dostępne w Polsce. Jeden ze sklepów potwierdził nową partię urządzeń, więc gracze mogą szykować się do walki o wolne sztuki. PS5 trafi do zainteresowanych jeszcze w tym roku.

PS5 cieszy się gigantycznym zainteresowaniem i trudno tak naprawdę powiedzieć, kiedy Sony dostarczy na rynek wystarczającą liczbę konsol. Urządzenie trafia do sklepów i wyprzedaje się w zaledwie kilka minut, więc jeśli nadal nie macie PlayStation 5, to możecie zainteresować się tą informacją.

RTV Euro AGD potwierdził, że jutro o godzinie 13:00 rozpocznie się sprzedaż PlayStation 5. „Liczba produktów jest ograniczona”, nie ma możliwości wcześniej zarezerwować sprzętu, ale na pewno warto będzie sprawdzić swoje zdolności w szybkim kupowaniu – nie mamy pewności, że do końca roku PS5 będzie ponownie dostępne.

Sony potwierdziło, że pracuje nad kolejnymi egzemplarzami urządzenia, więc na pewno konsole trafią do sklepów, ale jeśli zależy Wam na czasie – warto pamiętać o jutrzejszej ofercie.

PS5 wraca do Euro

Sprawdźcie szczegóły nowej aktualizacji do PS5 i poznajcie najnowsze gry zmierzające do PlayStation 5.

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/od-jutra-konsola-sony-playstation-5-dostepna-w-sklepie-rtv-euro-agd/

Tagi: playstation 5 PS5 Sony