Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.12.2020 14:32
Free Fire Cristiano Ronaldo,
900V

Cristiano Ronaldo został bohaterem gry Battle Royale. Piłkarz promuje Free Fire

Jeden z najlepszych piłkarzy w historii rozegra dzisiaj kolejny mecz w barwach Juventusu, a jego fani mogą bez najmniejszych przeszkód wcielić się w piłkarza w grze Battle Royale. Cristiano Ronaldo został gwiazdą Free Fire i nie tylko promuje produkcję, ale również pojawia się w samym tytule.

W 2015 roku Cristiano Ronaldo został bohaterem własnej pozycji, ale w następnych latach piłkarz zajmował się głównie promocją tytułów EA Sports lub Konami. Z FIFA 19 został dosłownie wymazany, jednak zawodnik Juventusu powrócił do gier za sprawą Free Fire.

Jest to mobilny Battle Royale, który będzie teraz nie tylko promowany przez Portugalczyka ale również w samej grze znajdzie się postać Ronaldo – gracze mogą kupić Chrono:

„Cristiano Ronaldo żyje w Free Fire jako Chrono, osadzony w futurystycznym świecie slumsów”

Deweloperzy zadbali także o odpowiednie przyjęcie piłkarza, ponieważ wraz z Ronaldo na serwerach pojawiła się „Operacja Chrono”, która zawiera „mnóstwo nowych funkcji oraz elementów” związanych właśnie z nową postacią.

Pytanie pozostaje jedno – czy taka reklama skłoni fanów Cristiano Ronaldo do sięgnięcia po mobilkę? Mam wrażenie, że część graczy chętnie sprawdzi Free Fire właśnie ze względu na zawodnika Juventusu.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2020-12-07-cristiano-ronaldo-is-now-a-cyberpunk-character-in-a-mobile-battle-royale

Tagi: Battle Royale cristiano ronaldo Free Fire mobile