Iza Łęcka Iza Łęcka 08.12.2020 12:10
DOOM Eternal i Nintendo Switch
1202V

DOOM Eternal na Switchu bez polskiej lokalizacji. Sprawdźcie porównanie z PS4 Pro, płynność i gameplay

Od dzisiaj DOOM Eternal jest dostępny na Nintendo Switchu. Twórcy długo pracowali nad przeniesieniem gry na konsolę Japończyków, co się opłaciło – okazuje się, że produkcja wygląda nieźle i działa całkiem płynnie. Sprawdźcie porównanie z wersją na PlayStation 4 Pro.

Doom Eternal zadebiutował w marcu (sprawdźcie naszą recenzję), będąc doceniony przez wielu graczy, którzy z dziką satysfakcją unicestwiali wysłanników piekła. Długo czekaliśmy na staranne dopracowanie edycji na platformę Big N, która od dzisiaj może zostać uruchomiona na hybrydowym sprzęcie japońskiego giganta.

Deweloperzy musieli zwrócić uwagę na dopasowanie gry do specyficznych warunków, jednakże DOOM Eternal na Nintendo Switchu oferuje stałe 30 klatek na sekundę – nie jest to 60 fps, ale raczej nikt nie spodziewał się wyższej płynności animacji przy tak dużej produkcji na sprzęcie Nintendo. Tytuł oferuje gorszą oprawę względem edycji na PlayStation 4 Pro, co najpewniej nie zniechęci niektórych sympatyków Slayera przed zapoznaniem się z nową odsłoną na kanapie.

Warto zauważyć, że DOOM Eternal na Nintendo Switchu nie otrzymał polskiej lokalizacji. Na pozostałych platformach wypróbujemy nawet dubbing, ale w przypadku debiutującej dzisiaj wersji, której wydawcą jest Nintendo, nie zainteresowano się dostarczeniem chociażby napisów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software