Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.12.2020 09:15
Ubisoft+. Wydawca zachęca reklamą do abonamentu z ponad setką gier
790V

Ubisoft+. Wydawca zachęca reklamą do abonamentu z ponad setką gier

Ubisoft postanowił przypomnieć nam o swojej pecetowej ofercie abonamentu, czyli o Ubisoft+, które dawniej nazywało się Uplay+. Znajdziemy w niej największe nowości, takie jak Immortals czy Assassin's Creed Valhalla.

W usłudze nie brakuje najgorętszych nowości, wydawanych przez Ubisoft. Już w dniu premiery dzięki abonamentowi Ubisoft+ można było lub będzie można pograć w m.in. takie produkcje: Watch Dogs: Legion, Assassin's Creed Valhalla, Immortals Fenyx Rising, Prince of Persia: The Sands of Time Remake, Far Cry 6, Riders Republic oraz Scott Pilgrim vs. The World: The Game - Complete Edition.

Miesięczny koszt abonamentu Ubisoft+ to 59,90 zł. Przy okazji - oprócz wymienionych nowości - dostajemy też bez dodatkowych opłat dostęp do ponad 100 trochę starszych produkcji z PC, m.in. do Far Cry New Dawn, Steep, Anno 1800, The Crew 2, Assassin's Creed Odyssey czy Assassin's Creed Origins. W tym miejscu znajdziecie pełną listę oferowanych w abonamencie gier.

Co warto podkreślić - w ramach Ubisoft+ dostajemy dostęp nie tylko do wspomnianych gier francuskiego wydawcy, ale również do wszystkich z nimi związanych rozszerzeń i dodatków. Gry w abonamencie dostajemy w wydaniach Ultimate, wraz z dołączonym Season Passem.

Źródło: YouTube

Tagi: abonament Ubisoft ubisoft+ uplay