Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.12.2020 09:38
Transformers Netflix
894V

Transformers: Wojna o Cybertron - Wschód Ziemi. 2 sezon mocnego serialu Netflixa na zwiastunie z datą premiery

Początek trylogii Transformers: Wojna o Cybertron zaczął się niespodziewanie dobrze. Fani marki otrzymali na Netflixie zaskakująco mroczną i całkiem dojrzałą opowieśc w formie serialu. Już niedługo zobaczymy jego kontynuację.

Pora na kontynuację 1 sezonu Wojny o Cybertron, dostępnego na Netflixie.  Transformers: Wojna o Cybertron - Wchód Ziemi to kolejny pakiet odcinków, opowiadających o bezwzględnej walce Autobotów z Deceptikonami na powierzchni tytułowej planety. Premiera serialu odbędzie się - zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami - jeszcze w 2020 r. Dokładnie do premiery drugiego sezonu dojdzie 30 grudnia.

Netflix tak opisuje fabułę z 2 sezonu Wojny o Cybertron:

"Wszechiskra zaginęła, Arka błądzi w odmętach Kosmosu, a Optimus Prime i ocalałe Autoboty ścigają się z czasem, walcząc z niezależną grupą Transformerów z frakcji najemników oraz rozwścieczonym Megatronem, który nie cofnie się przed niczym".

Pierwsze 6 odcinków z pierwszego sezonu Transformers: Wojny o Cybertron okazały się zaskakująco dobre. Serial jest zdecydowanie wierniejszy komiksowemu oryginałowi, niż kiepskie kinowe blockbustery.

Tagi: Netflix serial transformers