Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.12.2020 20:01
V z Cyberpunk 2077
6930V

Cyberpunk 2077 i długość rozgrywki. W ile godzin ukończycie historię?

Dla wielu graczy jednym z najważniejszych elementów Cyberpunka 2077 okazuje się długość głównego wątku, więc postanowiłem podkreślić dokładny czas niezbędny do ukończenia gry. Zamierzacie wyruszyć V na jego przygodę? Poznajcie konkrety.

W naszej recenzji Cyberpunka 2077 dokładnie podkreśliłem czas rozgrywki głównego wątku, ale mimo to otrzymałem od naszej społeczności wiele pytań właśnie o ten element. Zdaję sobie sprawę, że jest to ważny szczegół dla naszej społeczności, więc postanowiłem wyróżnić tę informację.

Główny wątek Cyberpunka 2077 ukończycie w 20-22 godziny, ale w tym czasie nie będziecie wykonywać żadnych misji pobocznych. Jeśli zdecydujecie się skorzystać z wielu licznie rozstawionych punktów szybkiej podróży, to zapewne będzie to około 20 godzin.

Muszę jednak podkreślić, że w fabule Cyberpunka 2077 poznacie kilka postaci, których opowieści są rozwijane w wątkach pobocznych – wielu z tych bohaterów otrzymało swoje pełnoprawne historie, które pod względem poziomu nie są gorsze od głównego wątku... A mam nawet wrażenie, że niektóre przygody są ciekawsze. W grze znajdziecie także dziesiątki różnych aktywności, których ukończenie znacząco wydłuża czas rozgrywki.

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077