PES 2021 Lite dostępny za darmo na PS4, Xbox One i PC. Konami zaprasza do gry

Gry
3244V
PES 2021 Lite dostępny za darmo na PS4, Xbox One i PC. Konami zaprasza do gry
Iza Łęcka | 07.12.2020, 11:53

Japończycy właśnie udostępnili na serwerach eFootball PES 2021 Lite, czyli bezpłatną wersję kultowej produkcji. Gracze mogą za darmo przetestować swoje umiejętności w wielu meczach. Poznajcie szczegóły.

eFootball PES 2021 Season Update miał premierę we wrześniu, ale trzeba pamiętać, że tegoroczna odsłona ma specyficzny charakter – tym razem autorzy nie pokusili się o jakiekolwiek nowości w gameplayu, o czym szczerze poinformowali zainteresowanych graczy. W naszej recenzji wszystkie aspekty kopanki zostały dokładnie przeanalizowane.

Powodem podjęcia wspomnianych decyzji przez Konami była premiera next-genów i chęć całkowitego skupienia się na rozwoju nowogeneracyjnej wersji, która zadebiutuje w przyszłym roku. Pomimo zaskakujących ogłoszeń, deweloperzy opracowali eFootball PES 2021 Lite, który jest darmową odsłoną dostępną na trzech platformach:

W PES 2021 Lite otrzymacie nieograniczony dostęp do wszystkich funkcji trybu myClub, sprawdzicie Matchday (rywalizacja PVP), a japońscy twórcy umożliwili przetestowanie Edite Mode. Propozycja zawiera wiele licencjonowanych treści od oficjalnych partnerów marki Pro Evolution Soccer, czyli FC Barcelony, FC Bayernu Monachium, Juventusu, Manchesteru United czy Arsenalu. Co więcej, darmowa pozycja wspiera zapoczątkowany niedawno eFootball Point Program, w którym dzięki grze oraz śledzeniu turniejów, można zyskać walutę przeliczalną na nowe przedmioty czy bonusy. 

Najnowszy tytuł sprawdzicie na poniższym zwiastunie. Jeśli nie jesteście pewni, czy warto w tym roku inwestować w PES-a, to edycja Lite może okazać się godna uwagi.

Źródło: https://www.konami.com/wepes/2021/eu/en/ps4/page/lite

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper