Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 05.12.2020 12:04
Gal Gadot The Game Awards 2020
937V

The Game Awards. Wonder Woman, Kapitan Marvel i inne gwiazdy poprowadzą wielką imprezę!

The Game Awards już dawno przyćmiło kultowe Oscary swoim blaskiem, dzięki czemu coraz więcej oczu skierowanych jest co roku na galę rozdania najważniejszych branżowych nagród. Tym razem całość poprowadzą wspaniałe gwiazdy kina i nie tylko.

Tegoroczna edycja największej i najbardziej prestiżowej branżowej gali odbędzie się w wyjątkowej formule, albowiem całość rozsiana będzie po kilku lokacjach na całym świecie, a deweloperzy dowiedzą się o swojej wygranej dopiero online, samemu oglądając imprezę.

Tak duże wydarzenie potrzebuje równie wielkich osobowości, które je poprowadzą. Jak się okazuje, już w czwartek na scenie zobaczymy takie damy jak Gal Gadot oraz Brie Larson, a towarzyszyć im będą między innymi Troy Baker, kucharz z Muppetów oraz prezenter ESPN Stephen A. Smith.

Będą oni mieli przyjemność ogłaszać nowo zapowiedziane gry, prezentacje znanych nam już tytułów jak Dragon Age 4, czy też oczywiście wyczytywać tytuły zwycięskich produkcji. Poniżej zaś możecie zobaczyć świeżutki zwiastun The Game Awards, który osobiście zmontował Geoff Keighley.

Źródło: https://www.dualshockers.com/the-game-awards-adds-gal-gadot-and-brie-larson-as-presenters/
https://www.dualshockers.com/stephen-smith-presenter-announced-the-game-awards/

Tagi: Brie Larson gal gadot The Game Awards the game awards 2020 Troy Baker