Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 06.12.2020 13:50
Assassin's Creed Valhalla porównanie graficzne
3674V

Assassin's Creed Valhalla na PS5 i PC pod lupą Digital Foundry. Przeanalizowano grafikę na obu wersjach

Ekipa analityków z Digital Foundry ponownie wzięła pod lupę najnowszą odsłonę serii o Skrytobójcach od Ubisoftu. Tym razem zestawiono ze sobą wersje gry na PS5 i PC, aby porównać graficzne aspekty.

Assassin's Creed Valhalla to bez wątpienia jedna z najgłośniejszych premier ubiegłego miesiąca. Wiele osób stwierdziło jednogłośnie, że dostaliśmy najlepszą odsłonę serii o Asasynach od bardzo dawna (przeczytacie o tym choćby w naszej recenzji). Produkcja wygląda znakomicie - bez znaczenia, na jakiej konsoli ją odpalimy, by wejść do świata pełnego wikingów.

Kilka dni temu prezentowaliśmy Wam wyniki zestawienia graficzne konsol PlayStation 4 i PlayStation 5, a teraz przyszła pora na porównanie nowej generacji od Sony oraz PC. Dokładniej rzecz biorąc - sprawdzono, jakie ustawienia w grze oraz zbiór podzespołów wyrównają jakość z PS5 (zestawiono różne karty graficzne i tym podobne).

Jeśli więc szukaliście odpowiednich ustawień na komputery osobiste, aby osiągnąć jak najlepszy stosunek jakości do wydajności, to koniecznie powinniście sprawdzić poniższy materiał. I trzeba stwierdzić jedno - Ubisoft zrobił naprawdę świetną robotę pod kątem optymalizacji gry na konsole. Zresztą, spójrzcie sami - zestawienie obok siebie kilku wersji doskonale obrazuje różnice:

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UC9PBzalIcEQCsiIkq36PyUA

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft