Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.12.2020 19:23
Komiks z Dragon Age 4
776V

Dragon Age 4 na The Game Awards. BioWare szykuje się do pokazu

BioWare chce uspokoić fanów smoków? Na The Game Awards pojawi się Dragon Age 4. Pewnie nie będzie to jeszcze pełna prezentacja, ale deweloperzy mogą nam opowiedzieć o pracach nad tytułem.

Najnowsze informacje dotyczące BioWare nie są zbyt pozytywne – ze studia odeszły dwie kluczowe osoby, a twórcy wciąż nie zamierzają zrezygnować z Anthem. Wielu graczy obawia się, co tak naprawdę stanie się z Dragon Age 4, ale najwidoczniej zespół chce uspokoić fanów.

Geoff Keighley potwierdził na Twitterze, że w przyszłym tygodniu zobaczymy nową opowieść BioWare. Dragon Age 4 otrzyma specjalną prezentację podczas The Game Awards:

Biorąc pod uwagę sytuację z Mass Effect Andromeda, BioWare może na TGA opowiedzieć o projekcie, przedstawić kilka materiałów z prac, a może nawet otrzymamy pierwsze szczegóły fabuły? Trudno jednak liczyć na pełnoprawny pokaz – EA będzie trzymać takie mięso na swoje konferencje.

Warto dodać, że dzisiaj jest Dzień Dragon Age i z tej okazji BioWare opublikowało cztery, wcześniej niewydane opowiadania, które powinny zainteresować fanów serii:

Źródło: Twitter: geoffkeighley

Tagi: BioWare Dragon Age 4 Electronic Arts