Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.12.2020 17:32
The Last of Us - Ellie i Joel
3293V

The Last of Us posiadał nieodkryty Easter Egg z Uncharted. Twórca postanowił zdradzić szczegóły

W trybie sieciowym The Last of Us znajdował się Easter Egg, który nigdy nie został odkryty przez graczy. Rodney Reece jest przekonany, że fani już nie wpadną na jego trop, więc postanowił podzielić się szczegółami na Twitterze.

Naughty Dog chętnie wrzuca do swoich gier liczne Easter Eggi – w Uncharted 4 mogliśmy znaleźć ciekawy element z The Last of Us, a w najnowsze przygodzie Ellie pojawiła się PlayStation Vita. Okazuje się, że gracze nie odkryli wszystkich tajemnic skrywanych przez deweloperów.

Rodney Reece (aktualnie projektant poziomów z Apex Legends, wcześniej twórca Uncharted 2, Uncharted 3, Uncharted 3, Uncharted Zaginione dziedzictwo i The Last of Us) podczas projektowania mapy „Beach” do trybu sieciowego The Last of Us, wykorzystał samolot Sully'ego z Uncharted.

Jak się za chwilę przekonacie – trudno było tak naprawdę połączyć oba pojazdy, więc Rodney Reece postanowił ujawnić skrywany od dawna sekret. Jak wiadomo The Last of Us zadebiutowało w 2013 roku, ale nawet w tej sytuacji sympatycy gry nie odkryli wszystkich tajemnic.

Źródło: Twitter: RodneyReece7

Tagi: easter egg Naughty Dog The Last of Us uncharted