Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2020 20:09
Temtem bohater
534V

Temtem wkrótce trafi na PS5. Sony promuje grę inspirowaną Pokemonami

Twórcy Temtem nie ukrywają, że bardzo mocno inspirują się Pokemonami, ale Crema chce rozbudować propozycję oferowaną przez Game Freak. Deweloperzy już rozpoczęli walkę o serca graczy na PC, a już w przyszłym tygodniu produkcja wyląduje na PS5. Z tej okazji otrzymaliśmy zwiastun, który przygotowuje na premierę

O Temtem pisaliśmy pierwszy raz w 2018 roku i choć premiera we Wczesnym Dostępie odbyła się na początku 2020 roku, to jednak przed deweloperami bardzo długa droga. Studio już w lutym przedstawiło wielkie plany dotyczące rozwoju gry i następnie rozpoczęło rozbudowywanie tytułu.

Pełny debiut ma odbyć się wiosną 2021 roku, ale nawet w tej sytuacji już za pięć dni Temtem trafi na PS5. Deweloperzy będą wciąż rozwijać pozycję, by w przyszłym roku móc świętować wersję 1.0, ale kolejni gracze będą mogli sprawdzić, czy studio Crema może zmierzyć się z wielkim IP rozwijanym przez Game Freak.

Temtem będzie dostępny na PlayStation 5 od 8 grudnia i zainteresowani muszą przygotować 159 zł. Sony zachęca do gry prezentując rozbudowany zwiastun, któy przedstawia poszczególne elementy tytułu.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Crema Humble Bundle Temtem trailer zwiastun