Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.05.2018 20:30
Temtem to gra mocno inspirowana Pokemonami. Będzie hit?
1189V

Temtem to gra mocno inspirowana Pokemonami. Będzie hit?

Nadal czekamy na choćby podstawowe informacje dotyczące pierwszej gry z serii Pokemon na Nintendo Switch i sytuację chce wykorzystać studio Crema Games, które opublikowało pierwszą zajawkę Temtem.

Temtem to sieciowy RPG mocno inspirowany serią Pokemon przygotowany przez studio Crema Games, czyli autorów Immortal Redneck. Twórcy zdecydowali się zmierzyć z marką The Pokemon Company i aktualnie opublikowali pierwszą zajawkę.

Pokemon GO. Twórcy zapłacą graczom 1,6 mln dolarów

„Szukaj przygód na pięknym Airborne Archipelago wraz ze swoim zespołem Temtem. Złap każdą Temtem, walcz z innymi trenerami, dostosowuj swój dom, dołącz do przygody przyjaciela i eksploruj sieciowy, żyjący świat.”

Tymi słowami zapowiadają deweloperzy, którzy aktualnie opublikowali wyłącznie poniższy materiał. Szczerze? To może się udać. Jeśli autorzy wykorzystają hype na Pokemony, Japończycy nie zablokują projektu, to Temtem może okazać się sporą niespodzianką.

Aktualnie niestety nie znamy platform docelowych, czy też daty premiery, jednak nie liczcie na szybki debiut. Dopiero 29 maja rozpocznie się akcja crowdfundingowa na Kickstarterze, dzięki której poznamy konkrety dotyczące gry.

Źródło: YouTube.com

Tagi: crema games kickstarter Temtem zapowiedź

Nie przegap