Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 02.12.2020 16:01
Kena Bridge of Spirits
2049V

Kena Bridge of Spirits na nowych screenach wciskających w fotel. Nadchodzi czarny koń 2021 roku?

Twórcy gry Kena Bridge of Spirits udostępnili osiem nowych zrzutów ekranów przedstawiających ich oczko w głowie. Świat produkcji prezentuje się cudownie.

W połowie września dowiedzieliśmy się, że Kena: Bridge of Spirits nie zadebiutuje w bieżącym roku, a jej premiera została przeniesiona na pierwszy kwartał 2021 roku. Według mnie była to bardzo dobra decyzja, bowiem końcówka br. jest już zapełniona tytułami AAA, które mogłyby po prostu przygnieść pozycję od Ember Lab.

Deweloperzy postanowili umilić czas oczekiwania i udostępnili kilka przepięknych zrzutów ekranu przedstawiających zmagania Keny w kolorowej, robiącej ogromne wrażenie krainie. Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na wyraz twarzy protagonistki - odnoszę wrażenie, że bohaterka doczekała się sporych zmian w kwestii wyglądu. Wszystkie zrzuty możecie obejrzeć poniżej:

Kena Bridge of Spirits prezentuje się tak cudownie, jak chociażby Horizon Zero Dawn. Jeśli tylko mechaniki będą dopracowane, to możemy spodziewać się, iż projekt zespołu Ember Lab skradnie serca graczy.

Źródło: https://gamingbolt.com/kena-bridge-of-spirits-gets-some-slick-screenshots

Tagi: Ember Lab Kena: Bridge of Spirits nowe screeny