Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.12.2020 09:28
Sony PS4, PS5 nowości
2209V

Gorące nowości z PS5 i PS4. Sony omawia ten tydzień i zachęca do wyprzedaży

Brytyjski oddział Sony postanowił przypomnieć nam o nowościach z tego tygodnia na PS4 i PS5. Tym razem nie brakuje ciekawych, świeżych produkcji, które debiutują na rynku.

W pierwszej kolejności ekipa PlayStation Access przypomina o przygodzie greckiej wojowniczki Fenyx, czyli o premierze Immortals: Fenyx Rising, które jest już dostępne na PS4, PS5, XOne, XSX, PC i Switch. Niestety tytuł raczej nie zachwycił recenzentów, którzy narzekają na jego pewne aspekty. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Kolejne nowości z tego tygodnia, wychodzące na PS4 i PS5, to Twin Mirror, stworzone przez autorów Life is Strange. Gra trafiła na rynek 1 grudnia (w wersji na PS4). Warto pamiętać też o FIFA 21, które doczeka się w tym tygodniu szeregu usprawnień wizualnych na PS5.

Jako ostatni nowy tytuł ekipa PlayStation Access wymienia Haven, czyli intrygującą przygodę na obcej planecie, w której można bawić się w kooperacji. Tytuł przypomina pod względem estetyki No Man's Sky, ale zapewnia zdecydowanie bardziej liniowy i nastawiony na dialogi/fabułę gameplay. Tytuł trafi na PS5 już 3 grudnia. Na początku 2021 roku gra pojawi się również na PS4.

Sony przypomina też w nowym materiale wideo o aktualnej promocji, obowiązującej na PS Store. Możemy w niej znaleźć m.in. Death Stranding w dobrej cenie (79 zł) i wiele innych. Wyprzedaż potrwa do 23 grudnia.

 

Źródło: PlayStation Access/YouTube

Tagi: ps4 ps5 Sony