Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 01.12.2020 18:25
Prince of Persia
878V

Prince of Persia może otrzymać kolejny reboot. Nie liczcie na szybką premierę

Indyjski YouTuber, który zdradził istnienie remake'u Prince of Persia: The Sands of Time, oznajmił, że Ubisoft szykuje kolejny restart serii.

Za półtora miesiąca na rynek trafi Prince of Persia: The Sands of Time Remake, a jeden z informatorów, który jako jeden z pierwszych potwierdził powstawanie wyżej wspomnianego odświeżenia, jest pewny, że Ubisoft pracuje nad kolejnym odświeżeniem swojej marki.

Indyjski YouTuber zapewnia swoją społeczność, że francuska firma rozpoczęła w tym roku prace nad kolejnym rebootem swojego IP, zaznaczając, że deweloperzy obecnie są na wczesnym etapie koncepcyjnym, a o premierze w 2021, tudzież 2022 roku nie ma w ogóle mowy.

LazyAssassin zaznacza, że zagorzali fani serii mają otrzymać całkowicie nowe, napisane od zera mechaniki, a na pierwszą część (i zapewne nie ostatnią, o ile takowa odniosłaby sukces na rynku) trzeciego restartu marki przyszłoby nam poczekać nawet do 2024 roku.

O ile powyższe informacje są prawdziwe, to jasne jest, że Ubisoft chce wybadać rynek za sprawą remake'u Prince of Persia: The Sands of Time. Francuzi będą mieli czarno na białym dane, ile osób wciąż interesują przygody perskiego wojownika.

Źródło: https://www.altchar.com/game-news/prince-of-persia-reboot-is-in-early-development-apparently-aKpX86x0h7xp

Tagi: prince of persia reboot serii Ubisoft Ubisoft Montreal