Roger Żochowski Roger Żochowski 01.12.2020 11:03
Assassin's Creed Valhalla - gracze znaleźli sposób jak nabywać za darmo... płatne przedmioty
7548V

Assassin's Creed Valhalla - gracze znaleźli sposób jak nabywać za darmo... płatne przedmioty

Assassin's Creed Valhalla pozwala graczom na zakup kosmetycznych przedmiotów w wersji premium za pomocą specjalnego sklepu. Tymczasem gracze na PC już wpadli na to, jak uzyskać do nich bezpłatny dostęp.

Jak wspomina jedna z redaktorek Eurogamera z pomocą Nexus Mods oraz bezpłatnego oprogramowania Cheat Engine można uzyskać dostęp do zestawów takich jak pakiety Berserker, Valkyrie, Draugr i Huldufolk. Luka pozwala jednak wejść w posiadanie przedmiotów premium, a nawet takich, które nie zostały jeszcze oficjalnie zapowiedziane i załadowane do sklepu. 

Tym samym dziewczynie udało jej się zgarnąć rzeczy, które normalnie kosztowałyby około 2000 kredytów Helix za każdy. A zakup 2300 kredytów został przecież wyceniony na 16,99£. Część graczy wykorzystując Cheat Engine zgarnęła niewydane jeszcze elementy uzbrojenia. Ale nie tylko, bo na zdjęciach wrzucanych na forach można też zobaczyć ognistego wilka wraz ze strojem Ezio, który również nie trafił jeszcze do gry. A zapewne w najbliższych dniach będzie tego więcej. 

Podobny edytor ekwipunku został stworzony w Assassin's Creed: Odyssey w 2019 roku, ale do tej pory Ubisoft nie przejmował się zbytnio modyfikacjami swoich gier. Jeśli o tej zrobi się na Sieci głośno zapewne będzie reakcja i próba "załatania dziury", choć problem, jak wspomniałem, dotyczy tylko pecetowej wersji gry.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2020-11-30-assassins-creed-valhalla-players-have-already-found-a-way-to-get-helix-store-items-for-free-including-unreleased-gear

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft