Ni no Kuni pojawi się również na PS3!

Gry
692V
Ni no Kuni pojawi się również na PS3!
Bartosz Dawidowski | 23.06.2010, 06:31

Wiecie, że Studio Ghibli, odpowiedzialne za takie filmy animowane jak "Spirited Away" czy "Mój przyjaciel Totoro" współpracuje ściśle z Level-5? Dotychczas jedeynym owocem tej kolaboracji miało być Ni no Kuni na DS-a. Teraz okazuje się, że gra wyjdzie również na PS3!

Wiecie, że Studio Ghibli, odpowiedzialne za takie filmy animowane jak "Spirited Away" czy "Mój przyjaciel Totoro" współpracuje ściśle z Level-5? Dotychczas jedeynym owocem tej kolaboracji miało być Ni no Kuni na DS-a. Teraz okazuje się, że gra wyjdzie również na PS3!xxxxx


Te rewelacje przynosi najnowszy numer Famitsu. Ni no Kuni ("The Another World") powstaje w tej chwili również w wersji na PlayStation 3! Ni no Kuni w wersji na DS-a stało się sławne przede wszystkim wśród miłośników anime - fanów twórczości Miyazakiego. Sławne Studio Ghibli odpowiada w grze za oprawę artystyczną i tła, więc Ni no Kuni ma dużą szansę stać się najpiękniejszym projektem w bilbliotece DS-owej. Czy ten erpeg zachwyci również na PS3? Graficznie, pod względem technicznym, na pewno nie będzie to poziom current-genów, ale liczy się przecież kreatywność i artystyczna wizja. Powinno być więc bardzo dobrze.

 W wersji na DS-a gracz rzuca kolejnymi czarami z księgi zaklęć kreśląc odpowiednie znaki stylusem. Czyżby Ni no Kuni na PS3 wykorzystywało w tym celu możliwości Move? Bardzo prawdopodobne! Będziemy trzymać rękę na pulsie, i jeśli tylko pojawią się jakieś nowe informacje o tej interesującej grze od Level-5, to damy Wam znać na PPE!

Filmik Ni no Kuni z wersji DS:
 

 

Źródło: własne

Komentarze (33)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper