Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 29.11.2020 19:32
Torchlight III - zimowa aktualizacja
1011V

Torchlight III. Zimowa aktualizacja wprowadza mnóstwo nowości

Torchlight III nie ma najłatwiejszego startu w historii całej serii - najpierw gra borykała się ze zmianami projektowymi, potem walczono o jej wydanie w formie Wczesnego dostępu, a już na samą premierę zbiera spore baty od recenzentów.

Po nieudanym debiucie deweloperzy jednak się nie poddają i walczą o utrzymanie swojego dzieła przy życiu, co ma w najbliższym czasie zapewnić całkiem spora zimowa aktualizacja zawartości.

Już w grudniu na serwerach produkcji Echtra Games wylądują nowe zwierzątka utrzymane w chłodnych lub świątecznych klimatach. Znacznej przebudowie ulegnie także jedna z najsłabiej odbieranych obecnie klas postaci, czyli steampunkowy robocik Forged. Jego nowy balans rozgrywki i zachowań ma sprawiać dużo więcej frajdy. Na dodatek aby zapewnić nam jeszcze więcej zabawy dodane zostanie kilka bajerancko prezentujących się legendarnych broni.

Całość ma na celu ożywić bardzo szybko umierające serwery gry. Po październikowym starcie pełnej wersji na Steam, dziś tytuł stracił aż 57% wszystkich graczy, przez co w najlepszym momencie było ich dziś zaledwie tysiąc. 

Źródło: https://www.youtube.com/c/PlayStation/videos

Tagi: Echtra Games Perfect World Entertainment Torchlight III