The Mandalorian. Giancarlo Esposito zdradza, że zbroja Moff Gideona jest swego rodzaju hołdem dla Darth Vadera

Filmy/seriale
2412V
The Mandalorian. Giancarlo Esposito zdradza, że zbroja Moff Gideona jest swego rodzaju hołdem dla Darth Vadera
Kajetan Węsierski | 29.11.2020, 15:30

Jesteśmy już na półmetku drugiego sezonu serialu "The Mandalorian" i biorąc pod uwagę dotychczasowe opinie, udało się podtrzymać wysoki poziom tego, co prezentowano nam w premierowych odcinkach. Jeden z głównych antagonistów postanowił podzielić się pewną ciekawostką. 

Serial "The Mandalorian" to ta produkcja, która sprawia, że wielu mieszkańców Polski jest niezadowolonych z faktu, iż usługa Disney+ wciąż jest tu niedostępna. Pierwszy sezon okazał się ogromnym hitem, a oczekiwania na drugi urosły to do ogromnych rozmiarów. Ten jest już jednak emitowany, a każdy kolejny odcinek przynosi masę niespodzianek i świetnych smaczków - zwłaszcza dla fanów Gwiezdnych Wojen

Dalsza część tekstu pod wideo

Jednym z takich jest bez dwóch zdań zbroja głównego antagonista - Moff Gideona, w którego na potrzeby serialu wciela się doskonale znany Giancarlo Esposito ("Breaking Bad" i niedługo Far Cry 6). Już na koniec ostatniego odcinka poprzedniego sezonu przedstawiono go z mieczem świetlnym, a teraz okazuje się, ze także jego zbroja ma niemałe znaczenie: 

Lubię myśleć i wyobrażać sobie w głowie, że on [Moff Gideon - przyp. red.] ma takie mocne, jak miał Darth Vader... Sami to zobaczycie w nadchodzących odcinkach. 

W wywiadzie dla IGN przekazał także, że strój jest pewnym hołdem dla jednego z najbardziej znanych złoczyńców w historii kina. Jestem przekonany, że najwięksi fani zdążyli wychwycić już nieco podobieństw, ale dla innych może być to przyjemna ciekawostka, która tylko rozpali oczekiwania na kolejne odcinki "The Mandalorian" oraz ewentualne wejście platformy Disney+ do naszego kraju. 

Źródło: własne

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper