The Mandalorian 2 prezentowany przez Disney. Ekscytująca historia otrzymała nowy zwiastun

Filmy/seriale
1541V
The Mandalorian 2 prezentowany przez Disney. Ekscytująca historia otrzymała nowy zwiastun
Iza Łęcka | 20.10.2020, 08:57

Disney doskonale zdaje sobie sprawę, jak ogromny potencjał drzemie w „The Mandalorian”, dlatego też chętnie zachęca tą historią do swojej platformy SVOD. Najnowszy zwiastun po raz kolejny prezentuje drugi sezon historii i nie omija istotnego fragmentu dotyczącego wydarzeń.

„The Mandalorian” to największy hit Disney+, który został doceniony przez widzów, krytyków, a nawet specjalistów od efektów specjalnych. Korporacja Myszki Miki nie zamierza tracić czasu i już przed debiutem pierwszego odcinka drugiego sezonu, który nastąpi pod koniec października, informowała o zaplanowanym na koniec roku powrocie aktorów na plan, by opracowywać trzecią historię.

Dalsza część tekstu pod wideo

Dzisiaj otrzymaliśmy nowy zwiastun, który ponownie intrygująco prezentuje opowieść oraz zachęca do oglądania drugiego sezonu. W „The Mandalorian 2” zerkniemy na ciekawe umiejętności głównego bohatera, natomiast podczas materiału ponownie widzimy nowy jetpack.

Trailer potwierdza pogłoski, według których Din Djarin poszukuje innych mandaloriańskich łowców nagród. Co więcej, mówi się, że w serialu podobno ma pojawić się Boba Fett. To właśnie zaprezentowany plecak odrzutowy może sugerować, że w trakcie drugiego sezonu zobaczymy znaną postać.

Premierowy epizod „The Mandalorian 2” zostanie opublikowany 30 października. Niestety, w Polsce nadal nie możemy komfortowo otrzymać dostępu do historii.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper