Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 29.11.2020 13:45
re4 remake
2851V

Resident Evil 4 Remake. Wyciekły zasoby z nadchodzącego odświeżenia Capcomu

W sieci pojawiły się zdjęcia modeli i tekstur do gry Resident Evil 4 Remake, nad którą pracuje studio M-Two we współpracy z Capcomem.

Resident Evil 4 Remake usłyszeliśmy już w połowie kwietnia bieżącego roku, czyli tuż po premierze Resident Evil 3 (2020). Redakcja VGC, powołując się na anonimowe źródła, oznajmiła, iż M-Two we współpracy z Capcomem pracują już od pewnego czasu nad odświeżeniem czwartej, pełnoprawnej odsłony survival horrorów. Co więcej, na początku tego miesiąca na plan powrócił aktor, który udzielił swojego głosu Leonowi S. Kennedy'emu

Kilkanaście dni temu miał miejsce ogromny wyciek, w którym dowiedzieliśmy się m.in. nad jakimi tytułami dłubie Capcom. Oprócz tego, w sieci pojawiły się zasoby do niezapowiedzianej dotąd produkcji, lecz fani marki Resident Evil szybko odkryli, że są to modele oraz tekstury pasujące do oryginalnego RE4. Poniżej, klikając w link, możecie zauważyć obrazki przedstawiające koryta dla świń, bańkę na mleko, a nawet wiadro z paszą dla kur, a jak dobrze pamiętają zainteresowani, podczas przygody Leon trafia na farmę.

RE4 Remake - zdjęcia modeli i tekstur (pamiętajcie, aby rozwinąć listę)

Resident Evil 4 Remake powinien zostać zapowiedziany w przyszłym roku i myślę, że powinien zadebiutować pod koniec 2021 roku lub na początku 2022 roku, o ile tylko plotki sugerujące, iż prace nad odświeżeniem czwórki trwają już od ponad dwóch lat.

Źródło: https://gamerant.com/resident-evil-4-remake-assets-leak/

Tagi: Capcom Resident Evil 4 wyciek