Fantastyczne Zwierzęta 3 z nowym aktorem. Mads Mikkelsen oficjalnie zastąpi Johnny'ego Deppa jako Grindelwald

Filmy i seriale
2613V
Fantastyczne Zwierzęta 3 z nowym aktorem. Mads Mikkelsen oficjalnie zastąpi Johnny'ego Deppa jako Grindelwald
Kajetan Węsierski | 29.11.2020, 13:30

Plotki oraz wszelakie doniesienia znalazły potwierdzenie w rzeczywistości - w jednej z głównych ról nadchodzącego filmu z uniwersum Harry'ego Pottera znajdzie się doskonale znany wszystkim aktor, Mad Mikkelsen. 

"Fantastyczne Zwierzęta 3" to film, na który mocno czekają fani dwóch poprzednich odsłon. Nie obędzie się jednak bez pewnych kontrowersji - już jakiś czas temu informowaliśmy bowiem, że z obsady odszedł Johnny Depp, który wcielał się na potrzeby filmu w antagonistę, Grindelwalda. Wszystko związane było z aferą, która rozgrywa się pomiędzy nim i jego ex-żoną, Amber Heard. 

Twórcy szukali kogoś, kto mógłby wejść w buty świetnego aktora i trzeba przyznać, że przynajmniej jeśli chodzi o nazwisko, doskonale im się to udało. Oficjalnie potwierdzono bowiem, że w miejsce Deppa, wejdzie teraz Mads Mikkelsen - mężczyzna, którego możemy kojarzyć nie tylko z największych filmowych hitów, ale również choćby z gry wideo Death Stranding od Hideo Kojimy.

Bez wątpienia jest to ciekawy wybór i jeden z tych, na które w rzeczywistości ciężko narzekać. Sama postać złego czarodzieja jest mocno ucharakteryzowana, więc zmiana na pewno nie będzie odczuwalna - jeśli natomiast chodzi o zdolność wcielania się w konkretną postać, Mikkelsen nie powinien mieć z tym problemu. Co Wy myślicie o takim ruchu? Jesteście zadowoleni z tej decyzji, czy widzielibyście kogoś innego? Dajcie znać w komentarzach! 

Źródło: https://comicbook.com/movies/news/fantastic-beasts-3-mads-mikkelsen-johnny-depp-casting-official-g/

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper