Fantastyczne zwierzęta 3 z kolejnymi bohaterami z Harry'ego Pottera. Aktor "puszcza oczko" do fanów

Filmy i seriale
44132V
Fantastyczne zwierzęta 3 z kolejnymi bohaterami z Harry'ego Pottera. Aktor "puszcza oczko" do fanów
Kajetan Węsierski | 06.09.2020, 12:30

Wygląda na to, że planowana, trzecia część spin-offu Harry'ego Pottera może spróbować zagrać na nostalgii widzów i zaoferować spotkanie z kilkoma dawnymi bohaterami. 

"Fantastyczne zwierzęta" to całkiem pomysłowy spin-off niezwykle kultowej serii filmów "Harry Potter". Od niedawna produkcje oglądać możemy na HBO Go. Do tej pory na ekrany kin trafiły dwie części, a na trzecią wciąż musimy czekać (już kilkukrotnie odkładano ją w czasie) - na ten moment premiera planowana jest na 12 listopada 2021 roku, więc pozostał ponad rok. 

Biorąc pod uwagę to, jak nieciekawie została przyjęta druga część, "Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda", nie można być zaskoczonym, iż twórcy zamierzają nieco dopracować film. Wygląda natomiast na to, że będą chcieli "kupić" widzów jeszcze kilkoma mniejszymi smaczkami. Informacjami podzielił się jeden z aktorów, Dan Fogler:

Myślę, że może istnieć taki crossover z Hagridem - to byłoby bardzo interesujące. Są takie pogłoski wśród ludzi? Nawet nie wiedziałem! Zawsze o tym myślałem, bo kocham Hagrida. Kto go nie kocha?!

Aktor zdradził także, że spore zamieszanie mogłyby wywołać podróże w czasie, które doskonale pamiętamy choćby z filmu "Harry Potter i Więzień Azkabanu"

Z całą tą sprawą i użyciem "Time-Turnera" naprawdę mógłby pojawić się każdy. Wiesz, nagle przez przypadek pojawia się Hermiona, taki easter egg. 

Warto przypomnieć, że pytania nie wzięły się znikąd, albowiem bardzo wiele doniesień mówi o tym, że w trzeciej odsłonie  "Fantastycznych Zwierząt" mogliby powrócić młodszy Tom Riddle oraz Rubeus Hagrid, którzy uczęszczali do Hogwartu na początku lat czterdziestych.

Źródło: https://comicbook.com/movies/news/fantastic-beasts-3-harry-potter-characters-connections-hagrid-voldemort-dan-fogler/

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper