Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 29.11.2020 11:42
black ops
4588V

Call of Duty Black Ops Cold War bombardowane na Metacritic: „Ta gra to krok wstecz względem Modern Warfare”

Gracze bombardują na serwisie Metacritic grę Call of Duty Black Ops Cold War. Według nich, jest to ogromny krok wstecz względem Modern Warfare.

Call of Duty: Black Ops - Cold War zebrało dosyć dobre oceny w recenzjach, choć krytycy zaniżali swoje oceny przede wszystkim za bardzo krótką kampanię fabularną, którą spokojnie ukończyć można w 3-4 godziny. 

Z ocenami recenzentów nie zgadzają się gracze, którzy uważają, że produkcja Treyarchu może szorować buty Call of Duty: Modern Warfare. W niezasłużonych ocenach 0/10 lub 1/10 możemy przede wszystkim przeczytać, że wydawanie 70 dolarów za tak słaby, niedopracowany produkt to żart na sali, patrząc na to, jak dobrą strzelankę potrafiło dostarczyć na rynek amerykańskie studio Infinity Ward. Przykładowe opinie na serwisie Metacritic:

Taka zepsuta, niedokończona gra jest sprzedawana za 70 dolarów. Nie do wiary. Ta gra jest jak 10 kroków wstecz w porównaniu do Modern Warfare. Jedynym pozytywem jest tryb zombie.

Gra ma 8 map na start w trybie sieciowym ... 8 map od tak ogromnej firmy. Dopasowywanie w meczach online oparte na umiejętnościach oznacza, że ​​jeśli masz przyjaciół, którzy są gorsi od ciebie, będą chcieli z tobą grać, ponieważ wrogowie zostaną zniszczeni. Kampania trwa 3 godziny. Zrób sobie przysługę, graj dalej w Modern Warfare.

Więc ... naprawdę podobał mi się COD MW, genialna grafika, mechanika gry i dźwięk. Cold War przypomina niskobudżetowy program telewizyjny z serii Star Wars. Dałem mu solidne 20 godzin czasu gry wieloosobowej, by dojść do wniosku, że zmarnowałem 20 godzin. Podczas, gdy MW jest fajne (zbalansowane), to tutaj mamy do czynienia z grindem. Wiem, że miała to być strzelanka zręcznościowa, ale dlaczego grafika ma wyglądać jak z 2002 roku? Gram w 1440p ultra i wygląda to okropnie. Ogólnie rzecz biorąc, ta gra to absolutna bzdura. Minęło dużo czasu, odkąd żałowałem, że wydałem pieniądze na grę. Nie rozumiem też, jak możesz wydać grę pod każdym względem gorzej niż poprzednia i pobierać takie same pieniądze ... myślę, że ludzie i tak kupią, ponieważ mają wystarczająco dużo czasu podczas tej pandemii ...

Czytając powyższe oceny możemy dojść do wniosku, że Call of Duty Black Ops Cold War jest bombardowane na portalu Metacritic dlatego, że jest to ogromny krok wstecz względem Modern Warfare. Strzelanka na pewno nie zasługuje na oceny na poziomie 0, 1, 2, 3, czy nawet i 4 (średnia wynosi obecnie 3.4/10), ale myślę, że 5 czy 6 oczek jest już na miejscu. Jeśli wciąż nie kupiliście najnowszego CoD-a, może zostańcie przy tym od Infinity Ward? Warto także zaznaczyć, że tryb sieciowy w Cold War jest przepełniony cheaterami, co nie pomaga w pozytywnym odbiorze tytułu.

Źródło: https://gamerant.com/call-of-duty-black-ops-cold-war-metacritic-low-user-score/

Tagi: activision Call of Duty: Black Ops - Cold War Treyarch / Raven Software