Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 29.11.2020 11:13
Bundle AC
3559V

Assassin's Creed Valhalla, Odyssey, Origins - zestaw (region USA) w mocno kuszącej cenie!

Jeśli nie jesteście zaznajomieni z najnowszymi grami z serii Assassin's Creed, Ubisoft przygotował zestaw, w którego skład wchodzi AC Valhalla, Odyssey oraz Origins.

Ubisoft przygotował niesamowity zestaw, do którego włożył trzy najnowsze gry z serii AC, a są to: Assassin's Creed ValhallaAssassin's Creed: Odyssey oraz Assassin's Creed: Origins, które - w przypadku wątku współczesnego - opowiadają historię Layli Hassan.

Oferta jest na tyle interesująca, że została wyceniona na jedyne 80 dolarów w regionie USA (jeśli chcemy go nabyć, musimy zmienić region sklepu na konsoli), a przypomnijmy, że tzw. Valhalla pojawiła się na rynku lekko ponad pół miesiąca temu i jest obecnie wyceniona na 60 dolarów. Prosta matematyka mówi, że za pozostałe odsłony kładziemy na stół jedynie 10 dolarów.

Zestaw jest dostępny w sklepie Microsoftu oraz PlayStation Store, więc posiadacze komputerów osobistych muszą niestety obejść się smakiem. Warto również zaznaczyć, że wszystkie Asasyny w tymże bundle'u są w podstawowej wersji, więc jeśli interesują Was dodatki, musicie zakupić je osobno.

Źródło: https://www.psu.com/news/deal-assassins-creed-bundle-including-valhalla-odyssey-and-origins-slashed-to-just-79-99-on-the-playstation-store/

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Odyssey origins promocja Ubisoft