Ven VR Adventure. Polska platformówka zamierza podbić wirtualną rzeczywistość

News
607V
Ven VR Adventure. Polska platformówka zamierza podbić wirtualną rzeczywistość
Igor Chrzanowski | 28.11.2020, 13:59

Wirtualna rzeczywistość jest jeszcze stosunkowo młodym rynkiem, dlatego niezbyt wielu wielkich wydawców zdecydowało się na zajęcie go swoimi markami. To idealna szansa dla niezależnych twórców, aby rozwinąć skrzydła - tak jak robią to Polacy z Monologic Games i Ven VR Adventure.

Rodzimi deweloperzy postanowili uderzyć w rynek wirtualnej rzeczywistości z przepiękną platformówką 3D utrzymaną w stylu Raymana, Kangurka Kao i innych tego typu korytarzowych, aczkolwiek w miarę otwartych przygód.

Tak jak w Astro Bot: Rescue Mission czy  gracz uczestniczy w grze głównie jako obserwator wspomagający głównego bohatera imieniem Ven w jego wirtualnej podróży. Autorzy przygotowali dla nas szereg interakcji z dzielnym herosem, znajdźki zachęcające do eksploracji oraz całe mnóstwo intensywnych platformowych wyzwań.

Kilka dni temu w końcu ogłoszono datę premiery gry, jaką ustalono na 17 grudnia 2020 roku w wersji na Oculus Rift oraz połowa 2021 roku na Oculus Quest i Quest 2. Jeśli chcecie zobaczyć więcej materiałów z Ven VR Adventure, zapraszamy do naszego poprzedniego newsa.

Źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper