Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.11.2020 18:29
Immortals Fenyx Rising Switch vs. PS5
1319V

Immortals Fenyx Rising na prezentacji rozgrywki. Gameplay z PS5, Xbox Series X|S, PC i Nintendo Switch

Ubisoft nie zwalnia i już na początku grudnia na rynku zadebiutuje kolejna duża produkcja francuskiego studia. Deweloperzy stawiają tym razem na nowe IP i dzisiaj możemy sprawdzić sporo rozgrywki z Immortals Fenyx Rising. Zobaczcie gameplay z ciekawej gry.

Immortals Fenyx Rising już kilka miesięcy temu zostało okrzyknięte „Zeldą od Ubisoftu”, ale ostateczne opinie dotyczące gry usłyszymy w przyszłym tygodniu. Jak jednak za chwilę się przekonacie – francuskie studio nie obawia się opinii i już teraz w Sieci pojawiły się materiały pokazujące sam początek historii oraz możemy spojrzeć na porównania.

Tytuł będzie interesującym przypadkiem, ponieważ Immortals Fenyx Rising debiutuje na PC oraz konsolach dwóch generacji – podobną sytuację widzieliśmy już w przypadku Assassin's Creed Valhalla i Watch Dogs Legion, ale najnowsza pozycja trafi także na Nintendo Switcha.

W przypadku wcześniej wymienionych propozycji Ubisoft nie decydował się wrzucać swoich gier na sprzęt Nintendo, więc możemy teraz liczyć na porównania przedstawiające Immortals Fenyx Rising w wersji na next-geny oraz Switcha.

Immortals Fenyx Rising w ciekawy sposób promuje grę – wcześniej mogliście poznać nasze wrażenia z tytułu oraz nawet oglądaliśmy zwiastun anime.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Immortals Fenyx Rising Ubisoft