Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.11.2020 12:42
Immortals długość gry godziny
1389V

Immortals Fenyx Rising na zwiastunie anime. Ubisoft zdradza długość gry

Immortals Fenyx Rising zapowiada się doskonale - w szczególności, jeśli pasjonujecie się mitologią grecką, bo właśnie na niej bazuje rzeczona produkcja

Wygląda na to, że Immortals Fenyx Rising będzie - obok Cyberpunka 2077 - najciekawszą premierą grudnia 2020 r. Najnowsza produkcja Ubisoftu szykuje się do premiery. Wydawca pomaga w promocji na różne sposoby - tym razem opublikowano całkiem fajnie wykonaną animację, stylizowaną na anime. Oczywiście w materiale wideo możemy zobaczyć główną bohaterkę szykowanej, greckiej przygody, w której zmierzymy się z masą bestii, zaczerpniętych z greckich podań i legend.

Przypominam, że Ubisoft udostępnił redakcji Game Informera ekskluzywne materiały przed premierą Immortals Rising. Dzięki temu mogliśmy w ostatnich tygodniach cieszyć oczy gameplayem i np. posłuchać ciekawego wywiadu ze Scottem Phillipsem, reżyserem Immortals Rising. Phillips odpowiada w poniższym nagraniu na 59 szybkich pytań na temat rozgrywki i fabuły w grze. Dowiadujemy się m.in. że w grze spotkamy 8 greckich bogów (m.in. Atenę i Afrodytę).

Deweloper zdradził też w rozmowie z Game Informerem długość zabawy. Na główną kampanię przeznaczymy 20-30 godzin. Ponad 50 godzin z Immortals spędzą natomiast osoby, które będą chciały zaliczyć wszystkie atrakcje i wyzwania.

Tagi: Immortals Fenyx Rising Ubisoft