Iza Łęcka Iza Łęcka 27.11.2020 09:34
Geralt of Rivia Deluxe Version z Wiedźmina 3: Dziki Gon
3760V

Wiedźmin z nową figurką za ponad 5000 zł. Geralt w wersji Deluxe od Prime 1 Studio

Nadchodzi nie lada gratka dla kolekcjonerów lubujących się w uniwersum Wiedźmina - zapowiedziano nową figurkę odświeżonego Geralta stworzoną przez Prime 1 Studio. Produkt zamówimy za ponad 5000 zł. Choć nie będzie to gadżet dla każdego, na pewno znajdą się chętni na łowcę potworów.

Prime 1 Studio nie próżnuje: w ostatnich miesiącach twórcy ogłosili stworzenie między innymi dwóch statuetek z Resident Evil za ponad 10 tysięcy złotych oraz niezwykle dopracowanego Jokera z twarzą Joaquina Phoenixa. Firma przystąpiła do kolejnego rozbudowanego projektu z Wiedźminem w roli głównej.

Geralt of Rivia Deluxe Version z Wiedźmin 3: Dziki Gon został wyceniony na 1449 dolarów (ok. 5433 zł). Figurka pogromcy potworów posiada ponad 80 centymetrów wysokości i waży przeszło 25 kilogramów, a specjalne oświetlenie LED znajdujące się u podstawy ma za zadanie podkreślić wszelkie szczegóły i liczne motywy z gry, które zostały zawarte w projekcie. Wiedźmin posiadać również będzie cztery wymienne głowy, które odmienią jego prezentację. Choć nie każdy pozwoli sobie na zakup pierwszorzędnie wykonanego modelu, na pewno znajdą się sympatycy prac artystów i uniwersum CD Projekt RED, którzy postawią u siebie Geralta.

Firma Prime 1 Studio specjalizuje się w opracowywaniu drogich, niezwykle kunsztownie zrealizowanych figurek, które olśniewają najwyższą jakością wykonania. Aktualnie zainteresowani klienci mogą złożyć zamówienia przedpremierowe, które zostaną dostarczone dopiero w okresie od stycznia do kwietnia 2022 roku.

Poniżej możecie sprawdzić materiał wideo prezentujący Geralt of Rivia Deluxe Version.

Źródło: https://www.prime1studio.com/w3-geralt-of-rivia-mmw3-01dx.html

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED geralt Prime 1 Studio wiedźmin Wiedźmin 3: Dziki Gon