Resident Evil 2 doczekał się 2 figurek za ponad 10 tysięcy zł

News
1309V
Resident Evil 2 doczekał się 2 figurek za ponad 10 tysięcy zł
Wojciech Gruszczyk | 30.10.2020, 19:54

Najwięksi fani serii Resident Evil, którzy mają wolne ponad 10 tysięcy zł mogą sięgnąć po dwie figurki z wielkiej produkcji Capcomu. Leon S. Kennedy i Claire Redfield walczą z dwoma zombiakami – bohaterowie uniwersum ozdobią pokoje bogatych graczy.

Prime 1 Studio rozpoczęło zbieranie zamówień przedpremierowych na kolejne figurki z serii Resident Evil. Teraz twórcy skupili się na odświeżonej przygodzie Capcomu i oferują duet – Leon S. Kennedy oraz Claire Redfield mogą stać obok siebie i wspólnie walczyć z przeciwnikami, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by gracze sięgnęli po pojedynczy gadżet.

Są to jednak przyjemności dla bardzo ograniczonej grupy odbiorców, bo raczej tylko najwięksi fani serii mogą zdecydować się na kupienie zestawu za 2700 dolarów (1349 dolarów za sztukę). Należy oczywiście zauważyć, że autorzy ponownie zaoferują świetnie wyglądające figurki, które na pewno będą zdobić jaskinie sympatyków wielkiego uniwersum Capcomu.

Trzeba przyznać, że Prime 1 Studio wpadło na ciekawy pomysł ze schodami oraz odpowiednim ustawieniem Claire oraz Leona, by przy odpowiednim budżecie, figurki mogły stanowić jedną całość.

W temacie Resident Evil warto również sprawdzić informacje o serialu zapowiedzianym przez Netflix oraz pełnym reboocie filmowej serii.

Resident Evil 2 - figurki

Źródło: https://www.destructoid.com/stories/this-gory-resident-evil-2-diorama-will-set-you-back-2-700-608449.phtml https://www.prime1studio.com/re2-leon-s-kennedy-upmre2-01.html https://www.prime1studio.com/re2-claire-redfield-upmre2-02.html

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych