Rainbow Six Siege na ciekawym zwiastunie. Ubisoft zachęca do strzelania

Gry
667V
Rainbow Six Siege na ciekawym zwiastunie. Ubisoft zachęca do strzelania
Wojciech Gruszczyk | 25.11.2020, 18:21

Ubisoft opublikował właśnie jeden z najlepszych zwiastunów Rainbow Six Siege. Twórcy za jego pomocą zachęcają do gry i w ciekawy sposób przedstawiają wciąż rozwijaną i rozbudowywaną strzelankę.

Fani Rainbow Six Siege nie mogą w ostatnim czasie narzekać. Wczoraj Ubisoft potwierdził szczegóły dotyczące rozgrywki w produkcję na nowej generacji – aktualizacja wykorzystująca moc next-genów zadebiutuje w grudniu. To jednak nie koniec planów na strzelankę i właśnie możemy sprawdzić najnowszy zwiastun.

Francuski producent i wydawca w swoim stylu przedstawia grę podkreślając, że umiejętności w Rainbow Six Siege często nie są najważniejsze. To właśnie dobry plan może pomóc graczom w realizacji zadania i w ostatecznym rozrachunku wygrania całego spotkania.

Jak widać Ubisoft chce mieć pewność, że o Tom Clancy's Rainbow Six: Siege ponownie będzie głośno, ponieważ gra wkrótce zapewni nam zupełnie nową jakość rozgrywki na konsolach. Na pewno nie zabraknie chętnych, którzy z przyjemnością zapoznają się z nową wersją shootera.

Warto dodać, że Rainbow Six Siege trafił do Xbox Game Pass.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper