Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.10.2020 15:15
Rainbow Six: Siege Xbox Game Pas
1376V

Rainbow Six Siege wkrótce trafi do Xbox Game Pass. Zagramy nawet na smartfonach

Microsoft właśnie potwierdził kolejną grę zmierzającą do Xbox Game Pass. Jeszcze w tym tygodniu gracze otrzymają dostęp do Rainbow Six Siege. Produkcja zostanie zaoferowana klientom na dwóch platformach.

Tak jak informowaliśmy z samego rana, Microsoft szykuje dla graczy kolejną produkcję i klienci Xbox Game Pass mogą szykować się na strzelankę Ubisoftu. Tytuł będzie dostępny na konsolach oraz urządzeniach mobilnych.

Rainbow Six Siege zostanie dodane do katalogu 22 października – jeśli jesteście klientami Xbox Game Pass Ultimate, to sprawdzicie shooter nawet na małym ekranie smartfona. Czy taka zabawa okażę się skuteczna? Przekonamy się już wkrótce. Microsoft zaoferuje graczom dostęp do wielu operatorów, a gracze będą mogli wykorzystać dodatkową zniżkę do kupienia kolejnych przedmiotów w grze – w tym karnetu na piąty Rok Wsparcia.

Będzie to na pewno świetna okazja do przygotowania się na czasy nowej generacji. Ubisoft już zapowiedział, że Rainbow Six Siege otrzyma aktualizację, która wykorzysta moc między innymi Xboksa Series X – gracze otrzymają możliwość strzelania w 120 klatkach na sekundę.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/10/19/coming-soon-xbox-game-pass-rainbow-six-siege/

Tagi: tom clancy's rainbow six: siege Ubisoft Ubisoft Montreal