Skyrim w 60 fps na Xbox Series X. Gracze wykorzystują modyfikację

News
2088V
Skyrim w 60 fps na Xbox Series X. Gracze wykorzystują modyfikację
Wojciech Gruszczyk | 25.11.2020, 14:42

Bethesda wciąż nie zapowiedziała specjalnej wersji Skyrima na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S, ale gracze nie potrzebują oficjalnego wsparcia, by móc dobrze bawić się w świecie gry. Prosta modyfikacja pozwala włączyć rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę.

Jeszcze kilka miesięcy temu pojawiły się plotki, według których Bethesda zamierza przenieść Skyrima na nową generację, ale gracze nie muszą czekać na ruch studia, by móc cieszyć się płynniejszą rozgrywką na konsolach.

Jak się okazuje, zwykły mod dostępny oficjalnie na konsolach pozwala włączyć Skyrima w 60 klatkach na sekundę na Xboksie Series X. W Sieci pojawił się nawet prosty poradnik, który pozwoli wszystkim posiadaczom nowej platformy Microsoftu cieszyć się rozgrywką w oczekiwanej płynności.

Poniżej możecie sprawdzić, jak działa Skyrim w 60 klatkach na sekundę na Xboksie Series X. Modyfikacja powinna także działać na Xboksie Series S.

Warto przypomnieć, że w przyszłym roku będziemy świętować 10 lat od premiery Skyrima i trudno mi uwierzyć, by Bethesda tego nie wykorzystała, ale przynajmniej aktualnie – 60 fps jest dostępny na sprzęcie Microsoftu za pomocą modyfikacji.

Warto przypomnieć, że Bethesda na początku przyszłego roku wrzuci na pierwsze platformy Deathloop. W przyszłym roku studio ma zostać przejęte przez Microsoft, ale wciąż czekamy na ostateczne szczegóły dotyczące ekskluzywności gier.

Źródło: https://wccftech.com/new-skyrim-xbox-mod-60fps/

Komentarze (39)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper