Iza Łęcka Iza Łęcka 24.11.2020 10:54
FIFA 21 14-latek z bilansem 180-0 w FUT Champions
2140V

FIFA 21 i rewelacyjny, młody gracz. 14-latek z bilansem 180-0 w FUT Champions

14-letni Anders Vejrgang ma przed sobą obiecującą przyszłość. Już teraz młody gracz bezproblemowo miażdży przeciwników na turniejach, a podczas ostatnich sześciu tygodni w FUT Champions osiągnął niesamowity bilans 180 wygranych na 0 przegranych.

Anders Vejrgang jest uważany za kolejnego pretendenta do zdominowania wszystkich rankingów najpopularniejszej serii Electronic Arts. Duńczyk już w wieku 5 lat odkrył swój talent do Fify, a w wieku 12 lat pokonał aktualnego mistrza kraju – choć nie wygrał całego turnieju, od tego czasu zaczął bardzo poważnie wiązać swoją przyszłość z cyfrową piłką nożną.

Popularność młodego zawodnika z miesiąca na miesiąc rośnie, jednak nie może on jeszcze sięgnąć po najważniejsze trofeum elektronicznych rozgrywek. Udział w Mistrzostwach Świata w FIFA dla graczy od 16 roku życia, ale już teraz Anders Vejrgang obiecuje, że za dwa lata postara się wygrać Puchar Świata.

Do jego najnowszych wyczynów można zaliczyć sześciotygodniową dominację w FUT Champions – w rozgrywkach zawodnik zdobył 180 wygranych, ani razu nie przegrywając. Dotychczas tylko trzem graczom udało się uzyskać tak zaskakujący wynik.

Warto dodać, że utalentowany Duńczyk systematycznie udowadnia swoją przewagę na wirtualnych boiskach o większej randze. W zeszłym tygodniu Anders Vejrgang bez najmniejszego problemu wygrał turniej, podczas którego zdeklasował MoAubę, byłego Mistrza Świat z sezonu 2019. W rywalizacji nastolatek pokonał starszego rywala aż 7:0.

Źródło: http://radiogol.pl/wiadomosci/14-letni-chlopak-podbija-swiat-fifa-fenomen-andersa-vejrganga

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 21