Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2020 14:44
Wiedźmin Netflix
2587V

Wiedźmin od Netflix otrzymał świąteczny zwiastun. Fani dostrzegli scenę z 2. sezonu

Netflix nie przestaje promować „Wiedźmina” i choć w tym roku nie możemy liczyć na oglądanie nowego sezonu, to jednak platforma przypomina fanom o już dostępnych epizodach. Na nowym zwiastunie pojawił się nawet skromny teaser 2. sezonu.

Twórcy „Wiedźmina” od Netflix w ostatnich dniach musieli przerwać prace na planie, ale aktorzy opracowują już nad kolejnymi odcinkami. Jednocześnie platforma szykuje się do nowej historii, której premiera najwcześniej odbędzie się w 2022 roku.

Netflix ma ogromne plany na świat Andrzeja Sapkowskiego i nie daje nam o nim zapomnieć. Firma przygotowała zwiastun „Świąteczna podróż z Geraltem”, na którym widzimy szereg scen z pierwszego sezonu, które zostały poprawione przez świąteczne elementy. Nie możemy tutaj mówić o tym, by twórcy napracowali się nad poszczególnymi fragmentami, ale okazuje się, że także ten materiał nie został opublikowany bez przyczyny.

Na zwiastunie zobaczycie nową scenę z drugiego sezonu – w tym momencie widzimy akcję z perspektywy pierwszej osoby. Są to prawdopodobnie wspomnienia, ponieważ Netflix przygotował już nowe stroje dla rycerzy z Nilfgaardu, które powinny być prezentowane podczas teraźniejszych wydarzeń.

Źródło: YouTube.com

Tagi: netflix wiedźmin wiedźmin netflix