Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 21.11.2020 17:45
Deathloop
921V

Deathloop z przepiękną okładką na PS5. Twórcy pokazują pudełka

Twórcy Deathloop - tytułu ekskluzywnego na PC i PS5 - pokazali okładkę gry na konsole Sony.

W poprzednim tygodniu Bethesda podzieliło się ze społecznością nową datą premiery Deathloop - roguelike'a od studia Arkane. Deweloperom nie pozostało nic innego, jak pokazanie m.in. nowych materiałów promocyjnych zachęcających do nabycia tytułu (bo te, które widzieliśmy dotychczas, nie zrobiły na większości graczy zbyt dużego wrażenia), a także chociażby okładki. Na to drugie nie musieliśmy czekać zbyt długo.

Muszę przyznać, że pudełko na PS5 przedstawiające Deathloop zrobiło na mnie spore wrażenie - jakkolwiek to zabrzmi. W przypadku edycji standardowej mamy do czynienia z grafiką, na której widnieje Juliana i Colt - główni bohaterzy. Charakterystyczny biały pasek, na którym widzimy czarny napis PS5, w połączeniu z pomarańczowo-kremowym stylem świetnie prezentuje się na zdjęciu, a myślę, że będzie jeszcze lepiej na półce. Jeśli będziemy zainteresowani fizyczną wersją edycji Deluxe, na grafice zauważymy jedynie Colta.

Dajcie znać, które z pudełek według Was prezentuje się lepiej. Ja osobiście wybrałbym edycję standardową.

Źródło: https://www.psu.com/news/deathloop-ps5-box-art-for-both-editions-of-the-game-are-some-of-the-most-unique-on-ps5/

Tagi: Arkane Lyon Bethesda Softworks Deathloop